به صرف یک فنجان......چای یا شاید هم مغز
به نام نامی حضرت مادر فاطمه زهرا 
قالب وبلاگ

 

 

تذکر ابتدایی: تمام صحبت های داخل گیومه متعلق به امیری فر (رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری) می باشد ، ما بی تقصیریم!

1. کلاً نظر شما در مورد اینکه امیری فر گفت: «هر چه مشايي مي‌گويد مورد تائيد احمدي‌نژاد است و هر چه احمدي‌نژاد مي‌گويد مشايي آن را قبول دارد.» چیست؟!

الف. یه روح در دو بدن؟!
ب. یعنی تحویل بگیرن بعضی ها!
ج. ایول هماهنگی!
د. یعنی آقای مشایی هم معتقدند اون ممه رو لولو برد؟!

2. نظرتون در مورد اینکه امیری فر گفت: «مشايي روزانه يكي‌دوساعت بيشتر نمي‌خوابد.» چیست؟!

الف.خب تقصیر خودشه! می خواست هفده هیجده تا پست رو باهم قبول نکنه.
ب. به جاش روزها خواب قیلوله می ره اساسی.
ج. تلاش برای ثبت نامش در کتاب رکوردهای گینس؟!
د. کنتور که نمی اندازه!

3. با توجه به اینکه امیری فر گفت: «يكي از خوبي‌هاي مشايي اين است كه از هيچ‌كس شكايت نمي‌كند در حالي كه خيلي‌ها به وي فحاشي و اهانت مي‌كنند.» کدام گزینه صحیح است؟

الف. الان پس حتماً شیخ حافظ شیرازی از منصور ارضی شکایت کرده!
ب. یعنی الان ما هر چی دلمون بخواد می تونیم در مورد مشایی بنویسیم!
ج. خب این از اولین خوبی، دومین خوبی ایشون چیه؟!
د. به خاطر این طنز ما رو نکشونی دادگاه!

4. با توجه به اینکه امیری فر گفت: «جرياني كه در انتخابات آتي با حمايت افرادي چون علي لاريجاني، رسايي، زاكاني و شريعتمداري در انتخابات آتي به صحنه خواهد آمد در ذيل حاميان دولت تعريف نخواهند شد چرا كه اين افراد تناسبي با دولت ندارند.» پس از نظر امیری فر، چه کسانی حامیان دولت محسوب می شوند؟!

الف. رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری
ب. مشایی
ج. مرحوم کردان
د. هر سه گزینه به اضافه خود دکتر احمدی نژاد

پی نوشت سوال چهار: 
جوانفکر: پس من چی؟!


در سؤالات زیر جای خالی را با کلمات مناسب پر نمایید:

5. امیری فر: «اگر مشایی  ... ، قطعاً رئيس‌جمهور بعدي ايران خواهد شد.»

الف. در افکارش تجدید نظر کند
ب. مدل موهایش را عوض کند
ج. از دست جنتی قسر در برود
د. در انتخابات رياست جمهوري كانديدا شود

6. امیری فر: «... از ابتدا حامي احمدي‌نژاد نبوده‌اند.»

الف. هاشمی، خاتمی، موسوی، کروبی
ب. بی بی سی، صدای امریکا و ...
ج. ده نمکی، سلحشور، مایلی کهن و ...
د. شريعتمداري، زاكاني، رسايي و توكلي

7. امیری فر: «مشایی ... است.»

الف. رکورددار نخوابیدن در جهان
ب. شعیب بن صالح
ج. هلو، آلبالو و شفتالو
د. زلال، پاك و ناب

8. امیری فر: «... به محبوبيت دولت مي‌افزايد.»

الف. حل مشکل مسکن
ب. بهبود وضعیت معیشتی مردم
ج. اشتغال زایی 
د. تخريب مشايي

تذکر انتهایی: پاسخ صحیح 4 سئوال پایانی گزینه ها گزینه ی آخر بود(بر اساس مصاحبه آقای امیری فر)، پاسخ صحیح 4سئوال ابتدایی را هم خودتان پیدا کنید!!

[ پنج شنبه 27 بهمن 1390برچسب:تست های, مشایی ,شناسی!, ] [ 10:30 ] [ حسین نظری ] [ ]

 خدمت شما بینندگان عزیز سلام عرض می کنم و درود می فرستم. من از خیابان ولیعصر تهران با شما حرف می زنم، جایی که صدای سکوت هزارن و بلکه میلیون‌ها تهرانی گوش ها رو پاره می کنه. امروز اینجا غوغایی بود. مزدوران رژیم با حمله به افرادی که سکوت کرده بودند، اونها رو واردار می کردند تا حرف بزنند. ماموران با فوت کردن داخل دهان مردم ساکت، دهان آنها را باد می کردند و بعد با محکم زدن روی لپ های آنها باعث می شدند تا صدای پوف از دهان مردم خارج شود و سکوت آنها بشکند.

البته هیچ کدام از این کارها باعث نشد تا فضای ساکت این عصر بهاری از بین برود. ما شاهد بودیم که بچه ای که از زور دستشویی رنگش قرمز شده بود، برای اینکه از فرمان سکوت تمرد نکند، حاضر نبود که به پدر و مادرش بگوید كه چه مشكلي دارد و البته والدین او هم از ادا و اطوارش سر در نمی آوردند و خب مشخص است که در این شرایطی چه گندی به راهپیمایی سکوت خواهد خورد.

صحنه دیگری که امروز همگان رو متاثر کرده بود، خودداری رانندگان از بوق زدن بود. مردم اشک می ریختند وقتی می دیدند که راننده ای حاضر است عابر پیاده ای را زیر بگیرد ولی بوق نزند و وفاداری خود را به راهپیمایی سکوت نشان دهد. گریه کنندگان با دیدن این صحنه ها بدون اینکه حرفی بزنند، فریاد می زدند: این خون‌ها در برابر جنبش ارزشی ندارد.

صحنه دیگری که در برابر صدها، بلکه هزاران، بلکه میلیون‌ها دوربین تلویزیونی ثبت شد، آن لحظه ای بود که یکی از عوامل رژیم سعی می‌کرد با تقلید صدای یکی از حضار جوری وا نمود کند که انگار آن فرد سبز اندیش در حال حرف زدن است. مردم حاضر در این راهپیمایی حتی برای اینکه هیچ بهانه ای به مزدوران رسانه ای رژیم ندهند روی پلاکاردهای خود هم چیزی ننوشته بودند و با بلند نکردن یک برگه یا پارچه سفید، حتی پلاکاردهای خود را هم ساکت کرده بودند.

این راهپیمایی در حالی انجام گرفت که برنامه ریزی دقیق طراحان آن باعث شد تا هوا سرد نباشد و مانند افتضاح 25 بهمن کار کردن تصاویر آرشیوی اغتشاشات تابستان 88 دردسر ساز نشود. تبریک می گویم به همه شما مغز پسته ای های ساکت که مثل پسته دهان بسته بودید و به شما طراحان و ایده پردازان جنبش سبز که مغز پسته ای هایی واقعی هستید.

به نقل از تفکر با چاشنی خنده

[ یک شنبه 29 خرداد 1390برچسب:گزارش ,بی بی سی ,فارسی ,از راهپیمایی, سکوت, ] [ 23:10 ] [ حسین نظری ] [ ]

شب عملیات بود .حاج اسماعیل حق گو به علی مسگری گفت:ببین تیربارچی چه ذکری میگه که اینطور استوار جلوی تیرو ترکش ایستاده و اصلا ترسی به دلش راه نمیده .

نزدیک تیر باچی شد و دید داره با خودش زمزمه میکنه :دِرِن ، دِرِن ، دِرِن ،...(آهنگ

پلنگ صورتی!)

معلوم بود این آدم قبلا ذکرشو گفته که در مقابل دشمن این گونه ،شادمانه مرگ رو به بازی گرفته

حاج حسین یکتا

 


صفحه قبل 1 صفحه بعد
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

امروز که این را می نویسم دقیقا 19 سال و 5 ماه و 6 روز از اولین اتفاق مهم زندگی ام می گذرد.درباره کودکی ام اینطور آمده: بسیار آرام و کم سر و صدا و در عین حال مارموز بود ..پس از اینکه برادر کوچکش که 2سال دیر تر از او مهم ترین اتفاق زندگی اش رخ داد به دنیا آمد ،همه فکر می کردند شدیدا مریض است چون خیلی شیر می خورد بعدها فهمیدند تا مدت ها شیشه شیرش را یواشکی از دهان برادر کوچکش در می آورد و می خورد و خالی اش را در دهانش می گذاشت و قص علی هذا. همین طور که می خوردم و بزرگ می شدم اتفاقات گوناگونی برایم رخ داد از جمله :دو بیماری شدید که اولی مرا تا پای مرگ برد و دومی هم یک ماه خانه نشینم کرد. تا به خود آمدم تحصیلات ابتدایی ام را به پایان رساندم و با درس نخواندن بسیار به درجه شاگرد ممتازی نایل شدم سپس در مدرسه راهنمایی توحید درس نخواندم و دست آخر در دبیرستان امام حسین(ع).تصور کنید آدمی از ابتدا در جوی های شهرک ولیعصر(عج) و یافت آباد راه خانه تا مدرسه را شنا کند و آخر سر از عبدل آباد و نازی آباد و شهر ری در بیاورد. وقتی به او بگویند برو دانشگاه ،پیش عده ای که بیشترشان با ادعاهای عجیب و خیلی باکلاس رفتار می کنند تازه ، کشاورزی نخوان چه حالی می شود.من که همیشه راه خانه تا مدرسه ام که 20 دقیقه بیش نبود را با سرویس می رفتم حال باید بروم کرج و در دانشگاه امام خمینی درس نخوانم.(که نمیروم و نمی خوانم.).حال شما و وبلاگ من.یه لطفی کنید یا نخونید یا هر مطلبی که میخونید رو نظر بگذارید.یاعلی
نويسندگان
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان باتوم مجازی و آدرس hamavard70.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

امکانات وب
فروش بک لینک